11 czerwca, we wtorek, nastąpi w Polsce premiera nowego serwisu streamingowego MAX.Zastąpi on znaną i lubianą platformę HBO MAX.

W serwisie będą dostępne 3 warianty subskrypcji – Podstawowy, Standardowy i Premium.

 

Abonenci JAMBOX, którzy w ramach pakietu HBO mieli dostęp do HBO MAX,
otrzymają dostęp do serwisu MAX w opcji Standardowej – bez zmiany w wysokości opłat.

11 czerwca pojawi się w JAMBOX również zupełnie nowa oferta pakietów HBO zawierających dostępu do platformy MAX:

  • HBO +MAX Podstawowy,
  • HBO +MAX Standardowy,
  • HBO +MAX Premium.

Nowa platforma MAX to jeszcze więcej rozrywki na najwyższym poziomie! Oprócz dostępu do znanych i ulubionych tytułów HBO Originals, Max Originals, filmów z uniwersum DC, czy świata znanego z serii filmów o Harrym Potterze, biblioteka MAX poszerzy się o kolejne globalne i lokalne seriale i filmy, a także o transmisje sportowe (jak chociażby Igrzyska Olimpijskie Paris 2024) i serwisy informacyjne!

Użytkownik otrzyma ponad dwukrotnie większą bibliotekę treści w porównaniu z HBO Max!

Już 17 czerwca na platformie MAX, zadebiutuje długo oczekiwany drugi sezon serialu HBO Original „Ród Smoka”. Abonenci zyskają dostęp do najwyższej jakości rozrywki, w tym takich filmów jak „Barbie”, „Aquaman i Zaginione Królestwo”, “Wonka”, a także oryginalnych produkcji HBO, takich jak „Detektyw: Kraina nocy”, „Reżim”, „Sympatyk” oraz drugi sezon miniserialu „Przeklęty: Życie i śmierć Roberta Dursta”. Na platformie pojawią się także „Diuna: Część Druga” oraz produkcje Max Original takie jak seriale „Pingwin”, drugi sezon “Odwilży” Xaverego Żuławskiego, a także fascynujące produkcje dokumentalne – „Król Zanzibaru”, „Łowcy skór”, czy „Hope” Martyny Wojciechowskiej – i wiele innych.